top of page

הסיפור שלי

הדרך שלי למי שאני היום התחילה לפני הרבה שנים, כאשר הייתי ילדה קטנה בטאשקנט וסבתא שלי הייתה עושה לי לחיצה על נקודות דיקור סיניות כי כאבה לי הבטן. אהבתי את המגע שלה, זה היה משחרר לי את הכאב ומרגיע מאוד. אבל אז עוד לא הבנתי שאני רוצה לטפל באנשים.

 

עברתי דרך ארוכה, מניהול מסעדות ואולם אירועים, לימודי מנהל עסקים בחול ועבודה בהייטק בתפקיד חלומותיי. בדיוק שם בקומה 43 במגדל עזריאלי כאשר אני מרגישה שכל מה שאני רוצה זה שהכאב יפסק. בגיל 32 אובחנתי בתסמונת בשם פיברומיאלגיה. פיברומיאליגה למי שלא מכיר – זה כאשר הכל כואב. העייפות לא מאפשרת אפילות לרצות לתפקד , וכל פעם מופיעות תופעות חדשות לא ברורות, נשירת שיער, מעי רגיז ועוד דברים לא הכי נחמדים.

 

אז בדיוק שם, כשהשקפתי על נוף תל אביב והרהרתי על החבר החדש (שהיום הוא בעלי ) הבנתי שאני לא יכולה להמשיך ככה. לא יכולה לאכול כמויות של כדורים ולא להרגיש כלום חוץ מכאב ופחד שהכאב יתגבר.

 

מצאתי מטפל בדיקור סיני שהבין אותי, ולקח אותי למסע שינוי. במקרה (ולא במקרה) הוא מרצה ומורה לרפואה סינית ויפנית ואני נמשכתי לתחום בהתחלה רק כדי לעזור לעצמי. ואז אחרי שנתיים מתחילת הדרך – הבנתי שאני כבר לא צריכה את הכדורים, שהכאב מתפוגג ואני מרגישה את הכל, את החיים, ויש לי את הרצון לחיות אחרת.

 

היום אני מטפלת בנשים וילדים בדרכם לשיפור חייהם.  אני מטפלת בדיקור סיני בשיטות מתקדמות – כמו השיטה של ד"ר צ'או צ'ן לפי ספר האי צ'ינג  או שיטת מאסטר טונג, מדריכת צ'י קונג רפואי – לטיפול במצבי בריאות שונים ושמירה על בריאות, חיוניות וכוח החיים.

 

אני מאסטר רייקי ומטפלת ומעבירה סדנאות חניכה לרייקי ומטפלת בתינוקות וילדים בכל שלבי ההתפתחות ואתגרי בריאות בשיטת שונישין אקופטנקטורה יפנית ללא מחטים.

 

באהבה ובבריאות טובה

נטלי ברין Dip.Ac

IMG_2396.jpg
IMG_2364.jpg

הגישה שלי ושיטות הטיפול

לאחר שסיימתי את ההסמכה הבסיסית שלי במכללה, אני ממשיכה ללמוד וכיום אני מטפלת בדיקור סיני בשלוש שיטות מתקדמות והמקובלות בעולם.

בזמן שהרופאים הסינים היו רדופים ע"י הממשלה הרבה מאסטרים ברחו מסין והקימו את הקליניקות ובתי הספר שלהם בחול. אחד מהם היה מאסטר טונג –מאסטר סיני שנולד בסין בתחילת המאה ה-20 ונחשב לאחר המדקרים הגדולים של המאה. הוא בא משושלת של מדקרים סינים וכאשר ברח מסין פתח את הקליניקה שלו בטאיוון ועבד לרוב בהתנדבות כמעט 40 שנה ופיתח טכניקה מדהימה של דיקור דיסאלי – דיקור מרחוק וטכניקת שיקוף – המאפשרת להשתמש באברי הגוף השונים כאשר הם מטפלים אחד בשני.

דיקור סיני בשיטת MASTER TUNG נחשב כיום לאחד משיטות הדיקור היעילות והמופלאות.

שיטת דיקור נוספת לא פחות מופלאה, הגיעו אלינו בעזרת ד"ר צ'או צ'ן הנקראת דיקור לפי האי צ'ינג I CHING – הספר התמורות הסיני. ספר התמורות הוא אחד החשובים ביותר בפילוסופיה הסינית, בעזרתו הסינים העתיקים הבינו את העולם כולו.

דיקור לפי ה אי צ'ינג מאפשר לטפל במקרים מורכבים , במיוחד מקרים שקשורים לסטרס, פריון, בעיות מפרקים, גיל המעבר ומאוד יעיל לכל סוגי סינדרומי הכאב כגון: מיגרנות, גב, צוואר ועוד.

 

הטיפול לפי האי צ'ינג מאפשר להרכיב טיפול יחודי ללקוח ולהתייחס למכלול המיוחד של האתגרים בטיפול אחד.

שיטת טיפול מחט אחד - ONE NEEDLE ONE TREATMENT - מבוססת על מכלול הידע של כמה מאסטרים אשר מצאו נקודה בודדת שבעזרתה ניתן לטפל בבעיה - ללא צורך בדיקור בנקודות נוספות. 

השיטה מתאימה למקרים מסויימים בהם אפשר למצוא את הקשר במיוחד בין מספר איברים ומרידיאנים הגורמים לבעיה.

bottom of page